FAQ

 

 

Podnikáte v e-commerce nebo se vstup do on-line prostředí chystáte? Chtěli jste vždy najít seznam všech akcí zaměřených na podnikání na internetu a nedařilo se Vám? Od toho je tu nový projekt Asociace pro elektronickou komerci (APEK) - E-commerce kalendář

 

Co je cílem projektu E-commerce kalendář?

V první řadě umožnit všem, koho zajímá e-commerce, najít seznam všech souvisejících akcí na jednom místě. Konference, semináře i webináře najdete právě na E-commerce kalendáři. A to na všechna témata, která s on-line podnikáním souvisí. Náš web slouží pro ty, co eventy vyhledávají, ale samozřejmě i pro ty, kteří je pořádají.

 

Kdo vlastně E-commerce kalendář provozuje a proč?

E-commerce kalendář je projekt Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Toto sdružení více než 650 podnikatelů z oblasti e-commerce má mezi cíli své činnosti rozvoj on-line byznysu v ČR. A to je hlavní záměr E-commerce kalendáře. Více o činnosti Asociace pro elektronickou komerci se dozvíte na webových stránkách APEK.

 

Je možné přidat do kalendáře vlastní akci?

Ano, stačí na homepage vybrat Přidat vlastní akci a vyplnit všechny důležité informace. Naši administrátoři akci schválí, upřesní si s vámi detaily a následně ji už najdete na našem E-commerce kalendáři. 

 

Lze stáhnout jednotlivé akce nebo celý seznam do kalendáře?

Ano, u každé akce máte možnost si ji stáhnout do svého kalendáře. Ale k dispozici je samozřejmě i možnost stáhnout kompletní E-commerce kalendář na homepage.

 

Při zadávání nové akce jsme nenašli v seznamu na výběr vhodné "téma" nebo "typ" akce. Co s tím?

Obraťte se, prosím, na naše administrátory prostřednictvím sekce Kontakt. Ozveme se vám co nejdříve.

 

Chtěli bychom náš event více promovat. Je to v E-commerce kalendáři možné?

V současné době jsou zvýrazněné akce, jejichž je APEK partnerem. Pro případné partnerství se na nás neváhejte obrátit prostřednictvím sekce Kontakt.